ФОТЕЛЈА РЕЛАКС ФЕЛИПЕ

16.900 ден

Check 6 на залиха

НА ЗАЛИХА

Опис

Димензии: 64 x 84-135 x 103-76/ 48 cm Боја: Крем Изработка: Фотела со релакс механизам, изработена од високо квалитетен штоф .

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

64 x 84-135 x 103-76/ 48 cm

БОЈА

Крем – Сива

МАТЕРИЈАЛ

Фотелја со релакс механизам, изработена од висококвалитетен нежен штоф .

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ФОТЕЛЈА РЕЛАКС ФЕЛИПЕ”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ
Arrow Chevron

КОШНИЧКА 0

ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби