ФОТЕЛЈА РЕЛАКС КАМАРО ТОП ЦЕНА

19.900 ден

НА ЗАЛИХА

Check 9 на залиха

Опис

Димензии: 77 x 72-146 x 86-112 cm Боја: Црна со црвена Изработка: Камаро е удобна, практична фотелја што ќе биде совршено место за одмор. Фотелјата е тапацирана со стилска црна еко-кожа со црвени инсерти. Ватиран висок потпирач за грб со потпирач за глава и меко, широко седиште, практични потпирачи за раце и можност за пуштање на потпирачот за нозе, ја прават оваа фотелја совршено место за одмор, совршено за читање книга, гледање телевизија или едноставно релаксирање. Направени од висококвалитетни материјали ќе ви овозможат долго време да уживате. Футуристичката форма му дава многу модерен изглед. Фотелјата станува лежалка со притискање на потпирачот за грб со телото – нема заклучување што ви овозможува да го запрете столот во која било положба. Издржливост до 120кг

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ФОТЕЛЈА РЕЛАКС КАМАРО ТОП ЦЕНА”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ
Arrow Chevron

КОШНИЧКА 0

ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби