ФОТЕЛЈА РЕЛАКС МОНДИВИ 55006

26.900 ден

ДОСТАПНО САМО ПО НАРАЧКА

Опис

Димензии: 80 х 86 х 106 cm Височина на седиште: 49 cm Длабочина на седиште: 49 cm Должина кога е спуштена: 157 cm Боја: Сива Изработка: Релакс фотеља изработена во штоф. Фотељата е клацкалка, со можност за вртење од 360 степени и релакс механизам.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ФОТЕЛЈА РЕЛАКС МОНДИВИ 55006”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ
Arrow Chevron

КОШНИЧКА 0

ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби