ФОТЕЛЈА РОН ТОП ЦЕНА

9.900 ден

Check 3 на залиха

НА ЗАЛИХА

Опис

Димензии: L 67 х W 67 х H 90 cm Височина на седиште: 43 cm Длабочина на седиште: 60 cm Димензии за спиење: 125 x 60 cm Боја: – Сива – Светло Сива (NR 601) – Тиркизна (NR 102) Содржина на ткаенина: Изработена е од 100% полиестерски материјал. Препорака за нега / чистење на ткаенина: Tкаенина што лесно се чисти Карактеристика на механизмот: Клик клак механизам во три етапи Материјал за скелет: Mетален профил / нераѓосувачки Мекост на сесијата: Меко Се користи сунѓер со густина на материјал за сесија 32. Се користи сунѓер со густина на материјал за перничиња 32. Ногари: Метални, црни Фотеља за оние кои сакаат да ја искусат удобноста сами.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ФОТЕЛЈА РОН ТОП ЦЕНА”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ
Arrow Chevron

КОШНИЧКА 0

ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби