ФОТЕЛЈА САНДО – ЛЕЖАЈ

13.515 ден

7 на залиха

НА ЗАЛИХА

SHARE

Опис

Димензии: L 85 х W 70 х H 75 cm Височина на седиште: 40 cm Димензии за спуштање: 175 x 80 cm Боја: – Крем (ML002) – Темно Сина (ML031) Изработка: Фотелја изработена од високо квалитетен штоф и дрвени ногари, спортски изглед и можност брзо да се претвори во кревет.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ФОТЕЛЈА САНДО – ЛЕЖАЈ”
СЛЕДИ НЕ:
ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби