Нарачки на 078 500 200; 078 558 800 ;078 557 700

ГАРНИТУРА РИО

45.475 ден-15% OFF

НА ЗАЛИХА

20 на залиха

SHARE

Опис

Димензии: Гарнитура: 198 x 145 x 78 cm – Висина на седечки дел: 50 cm Трп. маса: 130(+60) x 80 x 75 cm Стол х 2: 45 x 52 x 90 cm – Димензии на седечки дел: 41 x 40 cm – Висина на седечки дел: 46 cm Фотелја: 50 x 75 x 80 cm – Висина на седечки дел: 51 cm – Димензии на седечки дел: 75 x 50 cm Боја: – Жолта – Крем – Жолта-Орев (Жолта гарнитура и столови, Орев маса) Изработка: Трпезариски сет составен од аголна гарнитура, трп. маса и два стола. Гарнитурата е изработена во штоф со дрвени ногари. Помалиот дел од гарнитурата може да биде и одделен. Трп. масата е изработена од медијапан плотна во бела боја и дрвени ногари во орев боја, со механизам за продолжување. Столовите се изработени во штоф со дрвени ногари во орев боја.

Информации

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.
Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување
Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Спецификации

ДОПОЛНИТЕЛНИ ДИМЕНЗИИ

Гарнитура: 198 x 145 x 78 cm Трп. маса: 130(+60) x 80 x 75 cm Стол х 2: 45 x 52 x 90 cm Фотелја: 50 x 75 x 80 cm

БОЈА

– Жолта – Крем – Жолта-Орев (Жолта гарнитура и столови, Орев маса)

МАТЕРИЈАЛ

Штоф со дрвени ногари, медијапан плотна

ОПИС

Трпезариски сет составен од аголна гарнитура, трп. маса и два стола.Гарнитурата е изработена во штоф со дрвени ногари. Помалиот дел од гарнитурата може да биде и одделен.Трп. масата е изработена од медијапан плотна во бела боја и дрвени ногари.

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ГАРНИТУРА РИО”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби