ЈОРГАН ФЕМИЛИ 200Х200 ТОП-ЦЕНА

690 ден

Check 2 на залиха

НА ЗАЛИХА

Опис

Димензии: 200 х 200 cm Боја: – Кафена со Портокалова – Црвена со Натур – Сива со Натур Материјал: Обоен Полиестер Микрофибер 100%. Внатрешност: Полиестер 100%. Полнеж: 250 г/м2 Јорганот може да се пере во машина на 40°C. Тежина: ??? g

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ЈОРГАН ФЕМИЛИ 200Х200 ТОП-ЦЕНА”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ
Arrow Chevron

КОШНИЧКА 0

ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби