Нарачки на 078 500 200; 078 558 800; 078 557 700

Купи!

КАНЦЕЛАРИСКИ СТОЛ КАСИ

6.790 ден-15% OFF

НА ЗАЛИХА

22 на залиха

SHARE

Опис

Димензии: 59.5 x 58 x 102 cm Издржливост до 150 кг Боја: Сина Израбтока: Модерна канцелариска столица, кој е обложен со квалитетна мрежеста ткаенина во сина боја. Има фиксирани пластични потпирачи за раце. Потпирачите за раце во сива боја се изработени од пластика, а белата основа обложена во прав е изработена од метал. Висината на седиштето е 46 см. Максималниот капацитет на тежина е 150 кг.

Информации

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.
Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување
Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

59.5 x 58 x 102 cm

БОЈА

Сина

МАТЕРИЈАЛ

Квалитетна мрежеста ткаенина

ОПИС

Модерна канцелариска столица, кој е обложен со квалитетна мрежеста ткаенина во сина боја. Има фиксирани пластични потпирачи за раце. Потпирачите за раце во сива боја се изработени од пластика, а белата основа обложена во прав е изработена од метал.

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “КАНЦЕЛАРИСКИ СТОЛ КАСИ”
СЛЕДИ НЕ:
ПРОФИЛ
Листа на желби
Најава
Password Recovery

Ја заборавивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или e-mail адреса. Ќе добиете линк на e-mail, за да креирате нова лозинка.

ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби