Нарачки на 078 500 200; 078 558 800 ;078 557 700

КАНЦЕЛАРСКИ СТОЛ ЈУСТ

6.791 ден

НА ЗАЛИХА

12 на залиха

SHARE

Опис

Димензии: 61 x 62,5 x 98 cm Димензии на седечки дел: 49-50 cm Висина на седиште: 45 cm Издржливост до 150кg Боја: Сива Изработка: Едноставен канцелариски стол со елегантен дизајн. Обложен е со квалитетна ткаенина во сива боја. Има фиксирани потпирачи за раце кои се обложени на врвот. Седиштето и потпирачот за грб имаат пена внатре, што ви овозможува удобно седење. Потпирачите за раце во бела боја се изработени од пластика, а белата основа обложена во прав е изработена од метал. Висината на седиштето е 45 см. Максималниот капацитет на тежина е 150 кг.

Информации

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.
Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување
Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “КАНЦЕЛАРСКИ СТОЛ ЈУСТ”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби