КЛАЦКАЛКА КОНО

15.300 ден

Check 7 на залиха

НА ЗАЛИХА

Опис

Димензии: 90 x 95 x 100 cm Висина на седечки дел: 60 cm Длабочина на седиште: 54 cm Ширина на седиште: 50 cm Издржливост до 120кг Боја: – Крем (ML002) – Розева (ML027) – Темно Зелена (ML029) – Темно Сива (ML032) Изработка: Клацкалка изработерна од квалитетен штоф со метална основа и механизам за спуштање на наслонот

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “КЛАЦКАЛКА КОНО”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ
Arrow Chevron

КОШНИЧКА 0

ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби