Нарачки на 078 500 200; 078 558 800; 078 557 700

КЛУБ БИЕН ГОЛЕМА

23.600 ден

НА ЗАЛИХА

9 на залиха

SHARE

Опис

Димензии: 114 x 114 х 43 cm Тежина: 14кг Боја: Орев Изработка: Клуб маса изработена од 30мм смрека (плотна) и железни ногара. Уникатна маса која освојува со својата едноставност

Информации

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.
Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување
Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

114 x 114 х 43 cm

ДОПОЛНИТЕЛНИ ДИМЕНЗИИ

Тежина: 14кг

БОЈА

Орев

МАТЕРИЈАЛ

30мм смрека (плотна) и железни ногара

ОПИС

Клуб маса изработена од 30мм смрека (плотна) и железни ногара. Уникатна маса која освојува со својата едноставност.Тоа што ја прави клуб масата уникатна е нејзината мултифункционалност и дизајн.

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “КЛУБ БИЕН ГОЛЕМА”
СЛЕДИ НЕ:
ПРОФИЛ
Листа на желби
Најава
Password Recovery

Ја заборавивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или e-mail адреса. Ќе добиете линк на e-mail, за да креирате нова лозинка.

ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби