КЛУБ БРЕЈК – ОНЛАЈН СИТИ 6247

3.300 ден

НА ЗАЛИХА

Check 1 на залиха

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

100 x 60 x 42 cm

БОЈА

Стар Стил – изглед

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка со дебелина 16 мм

ОПИС

Клуб маса изработена од висококвалитетна иверка со дебелина 16 мм и канттрака од 0,45мм.

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 7-20 дена

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “КЛУБ БРЕЈК – ОНЛАЈН СИТИ 6247”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ
Arrow Chevron

КОШНИЧКА 0

ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби