Нарачки на 078 500 200; 078 558 800; 078 557 700

КЛУБ ДОСТОЕВСКИ

22.600 ден

НА ЗАЛИХА

10 на залиха (може да се нарача додека не е на залиха)

SHARE

Опис

Димензии: 110 x 78 х 39 cm Тежина: 20кг Боја: Како на сликата Изработка: Клуб маса со плотна имитација на книга, со една фиока и железни ногари. Маса за оние кои уживаат во читањето

Информации

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.
Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување
Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

110 x 78 х 39 cm

ДОПОЛНИТЕЛНИ ДИМЕНЗИИ

Тежина: 20кг

БОЈА

Како на сликата

МАТЕРИЈАЛ

Ласерско гравирање Медијапан фурнир – челик

ОПИС

Масата Достоевски е совршен спој на стил и функционалност, доверливо и привлечно парче за вашиот дом. Трансформирајте го вашиот животен простор со ова единствено парче денес!

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “КЛУБ ДОСТОЕВСКИ”
СЛЕДИ НЕ:
ПРОФИЛ
Листа на желби
Најава
Password Recovery

Ја заборавивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или e-mail адреса. Ќе добиете линк на e-mail, за да креирате нова лозинка.

ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби