КЛУБ ДУО – ОНЛАЈН СИТИ 6243

3.600 ден

НА ЗАЛИХА

1 на залиха

Шифра: 14192 Категорија:
Бренд: Status
Status
SHARE

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДОПОЛНИТЕЛНИ ДИМЕНЗИИ

1 x: 90 x 80 x 45 cm 1 x: 80 x 80 x 34 cm

СЕ СОСТОИ ОД

Комплетот вклучува две масички

БОЈА

Сонома арвен со бела сјај

МАТЕРИЈАЛ

Медијапан од 16мм и високовалитетна иверка од 16мм

ОПИС

Сет од клуб маси изработени од медијапан од 16мм висококвалитетна иверка од 16мм и канттрака од 0,45 и 1мм

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 60 работни денови

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “КЛУБ ДУО – ОНЛАЈН СИТИ 6243”
СЛЕДИ НЕ:
ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби