Нарачки на 078 500 200; 078 558 800 ;078 557 700

КЛУБ ЕЛЗАН

9.010 ден-15% OFF

НА ЗАЛИХА

20 на залиха

SHARE

Опис

Димензии: 110 x 60 x 48 cm Боја: Бела Материјал: Клуб маса изработена од висококвалитетна иверка со бела сјај фолија. Едноставна модерна колекција која одлично ќе се вклопи во минималистички ентиериер. Со две врати за дополнителен простор за складирање

Информации

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.
Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување
Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

110 x 60 x 48 cm

БОЈА

Бела

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка

ОПИС

Клуб маса изработена од висококвалитетна иверка со бела сјај фолија. Едноставна модерна колекција која одлично ќе се вклопи во минималистички ентиериер. Со две врати за дополнителен простор за складирање

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “КЛУБ ЕЛЗАН”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби