КЛУБ ФАНКИ

10.900 ден

Check 3 на залиха

НА ЗАЛИХА

Опис

Димензии: 49 x 33 х 64 cm Боја: – Темно кафена – Светло Кафена Изработка: Клуб маса изработена од фурниран медијапан. Лицето се отвара за дополнителен простор за складирање. Ретро парче мебел, совршено за вашиот дом

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “КЛУБ ФАНКИ”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ
Arrow Chevron

КОШНИЧКА 0

ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби