КЛУБ ХИЛТОН ОНЛАЈН

22.900 ден

НА ЗАЛИХА

Check 1 на залиха

Шифра: 15006 Категорија:
Бренд: Mondivi
Mondivi

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

90 x 90 х 44 cm

БОЈА

Како на сликата

МАТЕРИЈАЛ

Медијапан

ОПИС

Клуб маса изработена медијапан обложена со стакло. Оваа клуб маса зрачи со софистицираност и во голема мера ќе го подобри вашиот простор

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 60 работни денови

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “КЛУБ ХИЛТОН ОНЛАЈН”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ
Arrow Chevron

КОШНИЧКА 0

ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби