КЛУБ ИВОД ТОП-ЦЕНА

7.000 ден

Check 9 на залиха

НА ЗАЛИХА

Опис

Димензии: 100 x 60 x 33 cm Боја: Сонома со Бела Изработка: Клуб маса изработена во Сонома боја иверка и Бел висок сјај медијапан, со механизам за ротирање.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “КЛУБ ИВОД ТОП-ЦЕНА”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ
Arrow Chevron

КОШНИЧКА 0

ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби