Нарачки на 078 500 200; 078 558 800; 078 557 700

КЛУБ ЈАГУАР

24.600 ден

НА ЗАЛИХА

8 на залиха

SHARE

Опис

Димензии: 133 x 70 х 44 cm Боја: Крем со златно Изработка: Клуб маса изработена МДФ со златни апликации. Оваа клуб маса зрачи со софистицираност и во голема мера ќе го подобри вашиот простор

Информации

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.
Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување
Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

133 x 70 х 44 cm

БОЈА

Крем со златно

МАТЕРИЈАЛ

МДФ со златни апликации

ОПИС

Клуб маса изработена МДФ со златни апликации. Оваа клуб маса зрачи со софистицираност и во голема мера ќе го подобри вашиот простор.

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “КЛУБ ЈАГУАР”
СЛЕДИ НЕ:
ПРОФИЛ
Листа на желби
Најава
Password Recovery

Ја заборавивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или e-mail адреса. Ќе добиете линк на e-mail, за да креирате нова лозинка.

ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби