КЛУБ КОРДОБА 2 ТОП ЦЕНА

7.900 ден

НА ЗАЛИХА

Check 4 на залиха

Опис

Димензии: 110 x 70 x 45 cm Боја: Каноне со антрацит Материјал: Клуб маса изработена од високовалитетна иверка од 18мм. Со две фиоки за дополнително складирање

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “КЛУБ КОРДОБА 2 ТОП ЦЕНА”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ
Arrow Chevron

КОШНИЧКА 0

ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби