КЛУБ ЛЕГНО ЦРНА

14.900 ден

НА ЗАЛИХА

7 на залиха

SHARE

Опис

Димензии: 132 x 66 х 37 cm Тежина: 20кг Боја: Црна Изработка: Клуб маса изработена од врвни материјали. Црни метални ногари со златни завршетоци

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

132 x 66 х 37 cm

БОЈА

Црна

ОПИС

Клуб маса изработена од врвни материјали. Црни метални ногари со златни завршетоци

ДОДАТНИ ИНФОРМАЦИИ

Тежина: 20кг

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “КЛУБ ЛЕГНО ЦРНА”
СЛЕДИ НЕ:
ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби