Нарачки на 078 500 200; 078 558 800 ;078 557 700

КЛУБ ЛУЈ ВИТОН МАЛА

6.715 ден-15% OFF

НА ЗАЛИХА

8 на залиха

SHARE

Опис

Димензии: 48 x 48 х 52 cm Тежина: 3кг Боја: Како на сликата Изработка: Клуб маса изработена од МДФ Даб(плотна). Парче мебел за оние со естравагантен вкус

Информации

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.
Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување
Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

48 x 48 х 52 cm

БОЈА

Како на сликата

МАТЕРИЈАЛ

МДФ Даб(плотна)

ОПИС

Клуб маса изработена од МДФ Даб(плотна). Парче мебел за оние со естравагантен вкус.Клуб маса го надополнува стилски и функционално ентериерот на модерната дневна соба.

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “КЛУБ ЛУЈ ВИТОН МАЛА”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби