КЛУБ МАСИ СЕТ АРЕС ТОП ЦЕНА

14.900 ден

Check 5 на залиха

НА ЗАЛИХА

Опис

Димензии: 1: 51 x 41 x 58 cm 2: 44 x 39 x 52 cm 3: 37 x 37 x 46 cm Боја: Орев Изработка: Сет клуб маси изработени од дрво во Орев боја и метални ногари во Златна боја.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “КЛУБ МАСИ СЕТ АРЕС ТОП ЦЕНА”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ
Arrow Chevron

КОШНИЧКА 0

ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби