КЛУБ МАСИ СЕТ БОТАНИК

13.900 ден

НА ЗАЛИХА

Check 5 на залиха

Опис

Димензии: Висока: 70 x 70 x 43 cm Ниска: 70 x 70 x 37 cm Тежина: 14кг Боја: Орев Изработка: Сет од клуб маси изработени од МДФ со златни ногари кои го задоволуваат и најистенчениот вкус

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДОПОЛНИТЕЛНИ ДИМЕНЗИИ

Висока: 70 x 70 x 43 cm Ниска: 70 x 70 x 37 cm

СЕ СОСТОИ ОД

Сет од две масички

БОЈА

Орев

МАТЕРИЈАЛ

Медијапан

ОПИС

Сет од клуб маси изработени од МДФ со златни ногари кои го задоволуваат и најистенчениот вкус

ДОДАТНИ ИНФОРМАЦИИ

Тежина: 14кг

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “КЛУБ МАСИ СЕТ БОТАНИК”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ
Arrow Chevron

КОШНИЧКА 0

ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби