Нарачки на 078 500 200; 078 558 800 ;078 557 700

КЛУБ МАСИ СЕТ ДИЗЕЛ

26.300 ден

НА ЗАЛИХА

10 на залиха

SHARE

Опис

Димензии: Голема: 90 x 60 x 41 cm Мала: 42 x 42 x 49 cm Тежина: 17кг Боја: Како на сликата Изработка: Сет од трендовски клуб маси изработени од МДФ кои го задоволуваат и најистенчениот вкус

Информации

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.
Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување
Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Спецификации

ДОПОЛНИТЕЛНИ ДИМЕНЗИИ

Голема: 90 x 60 x 41 cm Мала: 42 x 42 x 49 cm

СЕ СОСТОИ ОД

Сет од две масички

БОЈА

Како на сликата

МАТЕРИЈАЛ

Медијапан

ОПИС

Сет од трендовски клуб маси изработени од МДФ кои го задоволуваат и најистенчениот вкус

ДОДАТНИ ИНФОРМАЦИИ

Тежина: 17кг

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “КЛУБ МАСИ СЕТ ДИЗЕЛ”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби