Нарачки на 078 500 200; 078 558 800 ;078 557 700

КЛУБ МАСИ СЕТ ХАЈАЛ

21.300 ден

НА ЗАЛИХА

11 на залиха

SHARE

Опис

Димензии: Голема: 70 x 58 x 52 cm Средна: 68 x 58 x 50 cm Мала: 60 x 34 x 44 cm Тежина: 10кг Боја: Како на сликата Изработка: Сет од трендовски клуб маси погодни за сечиј дом, изработени од 25мм смрека

Информации

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.
Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување
Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Спецификации

ДОПОЛНИТЕЛНИ ДИМЕНЗИИ

Голема: 70 x 58 x 52 cm Средна: 68 x 58 x 50 cm Мала: 60 x 34 x 44 cm

СЕ СОСТОИ ОД

Сет од три масички

БОЈА

Како на сликата

МАТЕРИЈАЛ

25мм смрека

ОПИС

Сет од трендовски клуб маси погодни за сечиј дом, изработени од 25мм смрека.Клуб маса го надополнува стилски и функционално ентериерот на модерната дневна соба.

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “КЛУБ МАСИ СЕТ ХАЈАЛ”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби