Нарачки на 078 500 200; 078 558 800; 078 557 700

КЛУБ МАСИ СЕТ ИЛУЗИОН

23.600 ден

НА ЗАЛИХА

4 на залиха

SHARE

Опис

Димензии: Голема: 90 x 90 x 42 cm Мала: 55 x 55 x 54 cm Тежина: 26кг Боја: Црна со сива Изработка: Едноставни клуб маси која ќе се вклопи во сечиј амбиент. Изработени од МДФ

Информации

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.
Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување
Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Спецификации

ДОПОЛНИТЕЛНИ ДИМЕНЗИИ

Голема: 90 x 90 x 42 cm Мала: 55 x 55 x 54 cm

СЕ СОСТОИ ОД

Сет од две масички

БОЈА

Црна со сива

МАТЕРИЈАЛ

Медијапан

ОПИС

Едноставни клуб маси која ќе се вклопи во сечиј амбиент. Изработени од МДФ

ДОДАТНИ ИНФОРМАЦИИ

Тежина: 26кг

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “КЛУБ МАСИ СЕТ ИЛУЗИОН”
СЛЕДИ НЕ:
ПРОФИЛ
Листа на желби
Најава
Password Recovery

Ја заборавивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или e-mail адреса. Ќе добиете линк на e-mail, за да креирате нова лозинка.

ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби