КЛУБ МАСИ СЕТ ЛОФТ

17.900 ден

НА ЗАЛИХА

Check 9 на залиха (може да се нарача додека не е на залиха)

Опис

Димензии: Голема: 44 x 59 x 60 cm Средна: 55 x 50 x 40 cm Мала: 44 x 39 x 35 cm Тежина: 10кг Боја: Како на сликата Изработка: Сет од клуб маси изработени од 18мм МДФ кои го задоволуваат и најистенчениот вкус

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “КЛУБ МАСИ СЕТ ЛОФТ”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ
Arrow Chevron

КОШНИЧКА 0

ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби