Нарачки на 078 500 200; 078 558 800 ;078 557 700

КЛУБ МАСИ СЕТ ОРЕГОН

24.300 ден

НА ЗАЛИХА

9 на залиха

SHARE

Опис

Димензии: Голема: 88 x 76 x 34 cm Мала: 63 x 55 x 48 cm Тежина: 18кг Боја: Орев Изработка: Сет од трендовски клуб маси погодни за сечиј дом, со црни метални ногари

Информации

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.
Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување
Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Спецификации

ДОПОЛНИТЕЛНИ ДИМЕНЗИИ

Голема: 88 x 76 x 34 cm Мала: 63 x 55 x 48 cm

СЕ СОСТОИ ОД

Сет од две масички

БОЈА

Орев

МАТЕРИЈАЛ

Медијапан

ОПИС

Сет од трендовски клуб маси погодни за сечиј дом, со црни метални ногари

ДОДАТНИ ИНФОРМАЦИИ

Тежина: 18кг

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “КЛУБ МАСИ СЕТ ОРЕГОН”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби