КЛУБ МАСИ СЕТ САФИР (СИВА ММ-9505) ТОП ЦЕНА

19.900 ден

НА ЗАЛИХА

Check 18 на залиха (може да се нарача додека не е на залиха)

Опис

Димензии: 1: Ф 82 x 47,5 cm 2: Ф 77,5 x 43 cm (збирно 4те елемента), 39 х 39 х 43 cm (единечен елемент) Боја: Црна Изработка: Сет клуб маси изработени од црни стаклени плотни и метални никловани конструкции.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “КЛУБ МАСИ СЕТ САФИР (СИВА ММ-9505) ТОП ЦЕНА”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ
Arrow Chevron

КОШНИЧКА 0

ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби