КЛУБ МАСИ СЕТ САВАНА

27.600 ден

НА ЗАЛИХА

Check 8 на залиха

Опис

Димензии: Голема: 68 x 64 х 27 cm Средна: 63 x 41 x 31 cm Мала: 50 x 43 x 37 cm Тежина: 23кг Боја: Орев Изработка: Сет од клуб маси изработени од врвни материјали. Уникатно парче мебел погодно за вашиот дом или викендица

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДОПОЛНИТЕЛНИ ДИМЕНЗИИ

Голема: 68 x 64 х 27 cm Средна: 63 x 41 x 31 cm Мала: 50 x 43 x 37 cm

СЕ СОСТОИ ОД

Сет од три масички

БОЈА

Орев

МАТЕРИЈАЛ

Медијапан

ОПИС

Сет од клуб маси изработени од врвни материјали. Уникатно парче мебел погодно за вашиот дом или викендица

ДОДАТНИ ИНФОРМАЦИИ

Тежина: 23кг

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “КЛУБ МАСИ СЕТ САВАНА”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ
Arrow Chevron

КОШНИЧКА 0

ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби