КЛУБ МЕРЦЕДЕС

22.600 ден

Нема на залиха

SHARE

Опис

Димензии: Голема: 89 x 47 cm Мала: 51 x 61 cm Боја: Како на сликата Изработка: Сет од две клуб маси, плотна комбинирана со огледало и медијапан, со црни метални ногари

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “КЛУБ МЕРЦЕДЕС”
СЛЕДИ НЕ:
ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

mk_MKMacedonian