Нарачки на 078 500 200; 078 558 800 ;078 557 700

КЛУБ МИЛАНО ТОП ЦЕНА

6.732 ден-20% OFF

НА ЗАЛИХА

2 на залиха

Шифра: 13562 Категорија: Салон: ,
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви
SHARE

Опис

Димензии: 115 x 65 x 48 cm Боја: Бела со артисан Изработка: Клуб маса изработена во плотна медијапан со фолија бела сјај,во комбинација со бела иверица и артисан.

Информации

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.
Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување
Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “КЛУБ МИЛАНО ТОП ЦЕНА”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби