КЛУБ МУСТАНГ ЦРНА

24.300 ден

НА ЗАЛИХА

Check 3 на залиха

Опис

Димензии: 90 x 90 х 39 cm Тежина: 20 кг Боја: Црна Изработка: Клуб маса изработена од смрека (плотна) и хромирани ногари. Парче мебел кој освојува со својата уникатност

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

90 x 90 х 39 cm

БОЈА

Црна

МАТЕРИЈАЛ

Медијапан

ОПИС

Парче мебел кој освојува со својата уникатност

ДОДАТНИ ИНФОРМАЦИИ

Тежина: 20 кг

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “КЛУБ МУСТАНГ ЦРНА”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ
Arrow Chevron

КОШНИЧКА 0

ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби