Нарачки на 078 500 200; 078 558 800 ;078 557 700

КЛУБ МУСТАНГ СРЕБРЕНА

25.900 ден

НА ЗАЛИХА

7 на залиха

SHARE

Опис

Димензии: 90 x 90 х 39 cm Тежина: 20 кг Боја: Орев Изработка: Клуб маса изработена од медијапан и хромирани ногари. Парче мебел кој освојува со својата уникатност

Информации

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.
Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување
Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

90 x 90 х 39 cm

БОЈА

Орев

МАТЕРИЈАЛ

Медијапан

ОПИС

Парче мебел кој освојува со својата уникатност.Клуб маса го надополнува стилски и функционално ентериерот на модерната дневна соба

ДОДАТНИ ИНФОРМАЦИИ

Тежина: 20 кг

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “КЛУБ МУСТАНГ СРЕБРЕНА”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби