Нарачки на 078 500 200; 078 558 800 ;078 557 700

КЛУБ ОСТ

9.010 ден-15% OFF

НА ЗАЛИХА

15 на залиха

SHARE

Опис

Димензија: 110 x 45 x 60 cm Боја: Даб артисан Изработка: Клуб маса изработена од висококвалитетна иверка. Едноставна која ќе се вклопи во сечиј простор

Информации

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.
Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување
Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

110 x 45 x 60 cm

БОЈА

Даб артисан

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка

ОПИС

Клуб маса изработена од висококвалитетна иверка и метални ногари. Едноставна која ќе се вклопи во сечиј простор.Тоа што ја прави клуб масата уникатна е нејзината мултифункционалност и дизајн

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “КЛУБ ОСТ”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби