Нарачки на 078 500 200; 078 558 800; 078 557 700

КЛУБ ТАЧ ГОЛЕМА

15.300 ден

НА ЗАЛИХА

5 на залиха

SHARE

Опис

Димензии: 90 x 90 x 37 cm Тежина:15кг Боја: Како на сликата Изработка: Клуб маса изработена од МДФ Орев. Оргинално парче мебел за вашата дневна соба

Информации

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.
Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување
Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

90 x 90 x 37 cm

ДОПОЛНИТЕЛНИ ДИМЕНЗИИ

Тежина:15кг

БОЈА

Како на сликата

МАТЕРИЈАЛ

МДФ Орев

ОПИС

Клуб маса изработена од МДФ Орев. Оргинално парче мебел за вашата дневна соба.Тоа што ја прави клуб масата уникатна е нејзината мултифункционалност и дизајн

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “КЛУБ ТАЧ ГОЛЕМА”
СЛЕДИ НЕ:
ПРОФИЛ
Листа на желби
Најава
Password Recovery

Ја заборавивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или e-mail адреса. Ќе добиете линк на e-mail, за да креирате нова лозинка.

ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби