КЛУБ ТАЧ МАЛА ТОП ЦЕНА

6.715 ден

НА ЗАЛИХА

1 на залиха

SHARE

Опис

Димензии: 52 x 52 x 47 cm Тежина: 6кг Боја: Како на сликата Изработка: Клуб маса изработена од МДФ Орев. Оргинално парче мебел за вашата дневна соба

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “КЛУБ ТАЧ МАЛА ТОП ЦЕНА”
СЛЕДИ НЕ:
ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби