Нарачки на 078 500 200; 078 558 800 ;078 557 700

КЛУБ ТОБАГО

3.999 ден-42% OFF

НА ЗАЛИХА

9 на залиха

SHARE

Опис

Димензија: Ф-74,5 х 45,5 cm Боја: – Бела – Сива – Сонома Изработка: Масата TOBAGO e добар избор дури и за мали ентериери. Оваа маса добро ќе се вклопи во вашата дневна соба. Клуб масата се одликува со интересен дизајн. Под горниот дел има 4 вдлабнатини, кои обезбедуваат дополнителен простор за складирање.

Информации

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.
Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување
Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

Ф-74,5 х 45,5 cm

БОЈА

Бела – Сива – Сонома

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка од 16мм

ОПИС

Масата TOBAGO e добар избор дури и за мали ентериери. Оваа маса добро ќе се вклопи во вашата дневна соба. Клуб масата се одликува со интересен дизајн. Под горниот дел има 4 вдлабнатини, кои обезбедуваат дополнителен простор за складирање.

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “КЛУБ ТОБАГО”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби