КЛУБ ВЕРСАЈ МАЛА ТОП ЦЕНА

5.900 ден

НА ЗАЛИХА

Check 2 на залиха

Опис

Димензии: 50 x 50 х 47 cm Тежина: 7кг Боја: Како на сликата Изработка: Клуб маса изработена од 25 мм медијапан и фурниран медијапан од даб, за оние со естравагантен вкус

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “КЛУБ ВЕРСАЈ МАЛА ТОП ЦЕНА”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ
Arrow Chevron

КОШНИЧКА 0

ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби