КЛУБ ЗЕНИТ

25.600 ден

НА ЗАЛИХА

6 на залиха

SHARE

Опис

Димензии: Голема: 90 x 90 x 38 cm Мала: 75 x 75 x 32 cm Тежина: 31кг Боја: Црна со сива Изработка: Едноставна клуб маса која ќе се вклопи во сечиј амбиент изработена од МДФ

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “КЛУБ ЗЕНИТ”
СЛЕДИ НЕ:
ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби