КЛУПА ПАЛЕРМО

10.900 ден

Check 8 на залиха

НА ЗАЛИХА

Шифра: 15053 Категорија: Салон: ,
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви

Опис

Димензии: 105 x 43 x 81 cm Висина на седечки дел: 47 cm Димензии на седечки дел: 45 x 98 cm Боја: Портокалова Изработка: Клупа изработена од висококвалитетн штоф и дрвени натур ногари.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “КЛУПА ПАЛЕРМО”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ
Arrow Chevron

КОШНИЧКА 0

ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби