КЛУПА РУБИ

11.600 ден

3 на залиха

НА ЗАЛИХА

SHARE

Опис

Димензии: 109 x 50 x 83 cm Висина на седечки дел: 47 cm Димензии на седечки дел: 48 x 98 cm Боја: Сива Изработка: Клупа изработена од висококвалитетн штоф и дрвени натур ногари.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “КЛУПА РУБИ”
СЛЕДИ НЕ:
ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби