КОМОДА АНКЛАМ 01 – ОНЛАЈН

13.900 ден

НА ЗАЛИХА

Check 4 на залиха

Шифра: 14763 Категорија:
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви

Опис

Димензии: 295 x 42 x 190 cm Боја: Бела со даб Изработка: Комода на елементи изработена од висококвалитетна иверка со дебелина 16мм. Можност за монтажа со распоред на елементите по желба. * Рок за испорака 60 дена

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

295 x 42 x 190 cm

СЕ СОСТОИ ОД

Комплетот вклучува тв елемент, висок елемент и две полици

БОЈА

Бела со даб

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка со дебелина 16 мм

ОПИС

Можност за монтажа со распоред на елементите по желба.

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 60 работни денови

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “КОМОДА АНКЛАМ 01 – ОНЛАЈН”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ
Arrow Chevron

КОШНИЧКА 0

ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби