КОМОДА АНКЛАМ 02 – ОНЛАЈН

12.665 ден

НА ЗАЛИХА

1 на залиха

Шифра: 14764 Категорија:
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви
SHARE

Опис

Димензии: 295 x 42 x 190 cm Боја: Бела со даб Изработка: Комода на елементи изработена од висококвалитетна иверка со дебелина 16мм. Можност за монтажа со распоред на елементите по желба. * Рок за испорака 60 дена

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

295 x 42 x 190 cm

СЕ СОСТОИ ОД

Комплетот вклучува тв елемент, висок елемент и полица

БОЈА

Бела со даб

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка со дебелина 16 мм

ОПИС

Можност за монтажа со распоред на елементите по желба.

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 60 работни денови

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “КОМОДА АНКЛАМ 02 – ОНЛАЈН”
СЛЕДИ НЕ:
ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби