КОМОДА АРИ – ОНЛАЈН СИТИ 6003

8.900 ден

НА ЗАЛИХА

Check 1 на залиха

Шифра: 14113 Категорија:
Бренд: Status
Status

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

180 x 40 x 166 cm

ДОПОЛНИТЕЛНИ ДИМЕНЗИИ

Место за ТВ: 115 х 88.5 cm

БОЈА

Даб какао со даб крафт бела

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка со дебелина 16 мм

ОПИС

Комода изработена од висококвалитетна иверка од 16мм и канттрака од 0,45мм. Вклучено меко затварање

ПРЕДНОСТИ

Вклучено меко затворање.

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 60 работни денови

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “КОМОДА АРИ – ОНЛАЈН СИТИ 6003”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ
Arrow Chevron

КОШНИЧКА 0

ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби