Нарачки на 078 500 200; 078 558 800 ;078 557 700

КОМОДА АРВЕН – СИТИ 6051 (0)

12.300 ден

НА ЗАЛИХА

2 на залиха

Шифра: 13285 Категорија: Салон:
Бренд: Status
Status
SHARE

Информации

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.
Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување
Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

210 x 42,5 x 165 cm

ДОПОЛНИТЕЛНИ ДИМЕНЗИИ

ТВ елемент: 160 x 42 x 45 cm Висаче 1: 50 x 32 x 100 cm Висаче 2: 35 x 32 x 100 cm Полица: 100 x 22 x 15 cm

СЕ СОСТОИ ОД

Комплетот вклучува тв елемент, 2 х висаче и полица

БОЈА

Сонома арвен

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка со дебелина 16 мм

ОПИС

Комода на елементи изработена од висококвалитетна иверка со дебелина 16мм и канттрака од 0,45мм.Оваа комода ќе ви обезбеди многу простор за складирање, а украсните предни страни ќе ја направат декорацијата на многу ентериери.

ПРЕДНОСТИ

Можност за монтажа со распоред на елементите по желба. Вклучено сино ЛЕД осветлување.

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 7-20 дена

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “КОМОДА АРВЕН – СИТИ 6051 (0)”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби