КОМОДА АТЕНШАН НОВА

47.300 ден

НА ЗАЛИХА

13 на залиха

SHARE

Опис

Димензии: 290 х 52,1 х 209,3 cm ТВ елемент: 139,9 х 52,1 х 49,3 cm Висок елемент: 60,2 х 34,2 х 209,3 cm Низок елемент: 89,9 x 34,2 x 138,9 Полица: 140 x 24 x 29 cm Боја: Бела со сив даб Изработка: Комода изработена од медијапан и висококвалитетна иверка корпус со вклучено лед осветлување

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “КОМОДА АТЕНШАН НОВА”
СЛЕДИ НЕ:
ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби