КОМОДА БОХОЛ 2

28.690 ден

Close Нема на залиха

Шифра: 15029 Категорија:
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

272,5 х 42 х 160,5 cm

ДОПОЛНИТЕЛНИ ДИМЕНЗИИ

Тв елемент: 166 x 42 x 52 cm Витрина: 106,5 x 42 x 160,5 cm Полица: 160 x 22 x 30 cm

СЕ СОСТОИ ОД

Комплетот вклучува тв елемент, витрина и полица

БОЈА

Сина мат со светол ривиера даб (како на сликата)

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка со дебелина 16 мм

ОПИС

Модерната комода од колекцијата Bohol е инспирирана од ексклузивниот скандинавски стил, каде едноставноста и функционалноста се особено ценети. Главна декорација на колекцијата е темно сината мат боја со забележлив дрвен дезен

ПРЕДНОСТИ

Вклучено меко затворање.

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “КОМОДА БОХОЛ 2”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ
Arrow Chevron

КОШНИЧКА 0

ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian