КОМОДА БОТАН – ОНЛАЈН

21.900 ден

НА ЗАЛИХА

Check 1 на залиха

Шифра: 14575 Категорија:
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

296 x 41,5 x 144 cm

СЕ СОСТОИ ОД

Комплетот вклучува тв елемент, мал елеметн и две полици

БОЈА

Бела сјај со сив бетон

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка со дебелина 16 мм

ОПИС

Комода изработена од висококвалитетна иверка. Оваа колекција внесува убавина и хармонија во вашиот дом, што е суштината на најдобриот минимализам. Практичноста на отворање и затворање ја гарантира системот „push to open“

ПРЕДНОСТИ

PUSH механизам

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 60 работни денови

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “КОМОДА БОТАН – ОНЛАЈН”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ
Arrow Chevron

КОШНИЧКА 0

ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби